top of page

vzdělávací seriál o kvantování a manifestaci s chris a týnou pro ženy

NOVINKA! VŠECHNY KURZY O KVANTOVÁNÍ SE SPOJILY VE 22 DENNÍ VÝZVU! JE ČAS NA SHIFT :) tentokrát s chris a týnou.

 

 Chris a Týna přinášejí celkem 22 dní plných zajímavostí z kvantového světa, kde jsou možnosti neomezené. Rádi bychom vám všem představili nový koncept mikro-vzdělávání, kde vám stačí 15 min denně věnovat svému seberozvoji. Každý den ve 20h ti přijde video s úkolem nebo s krátkou technikou. Tvým úkolem je každý den zvedat svou vibraci a pracovat na svém vyzařování :) a pokud to bude rezonovat, tak se zapojit ve Facebookové skupině do skupinových výzev. 

V tomto vzdělávacím seriálu o rozvoji vědomí, kvantování a manifestaci se rozhodně nudit nebudeš :). Je čas se posunout zase o krok v před ve svých vizích a snech.

Eventy Facebook (1920 × 1080 px) (28).png

ZMĚNA! UŽ NE 1x TÝDENĚ, ALE 22 DNÍ! TENTO KURZ JE NAPROSTÁ NOVINKA!!!

Užij se seberozvoj s chris a týnou! stačí jen 15 min denně!

Cílem je předat know how o kvantování, manifestaci, stavu flow a o tom, jak funguje rozšířené vědomí a jak s ním pracovat tak, aby měl člověk v životě to, co si přeje. Zároveń je ale podstatné nechat plynout, jak se věci mají stát a užívat si tu cestu už teď. Níže jsou různá videa z minulosti s obsahem Chris a Týna :). Ve videích jsou i speciální efekty.

Můžeš se těšit na různé techniky, které pracují se zákonem REZONANCE. Naším úkolem je zvedat vibraci našich myšlenek, pocitů i činů tak, aby se začaly manifestovat nové reality. Změny mohou být příležitostí k tvorbě našich snů.

Pokud v realitě reagujeme na to, co rezonuje, rozhýbeme nové možnosti směrem k nám. Když se učíme ze zkušeností, které nám život přináší a měníme naše vnitřní nastavení, tak tím měníme vnější situace, které přitahujeme. Hecni se na 22 dní vzdělávání a nauč se do hloubky víc o svém potenciálu. Prozkoumej svět frekvencí a souvislosti se zrcadlením v realitě. Zjisti, proč něco stagnuje a jak to rozhýbat..

SOUČÁSTÍ KURZU JSOU I MEDITAČNÍ TECHNIKY, SKUPINOVÉ VÝZVY A DVA WORKBOOKY NA PRÁCI S KVANTOVÝM POLEM.

WORKBOOK KVANTOVÁNÍ

A MANIFESTACE

Tento workbook tě provede kvantovým světem, kde máš úkol pro svůj rozvoj každý den. Podíváme se i na práci s elektromagnetickým polem. Naučíme se techniky manifestace a prozkoumáme:

Kopie návrhu mentoring hojnost a lehkost.png

• co je to kvantování, kvantové pole a zákon rezonance,

• jaké existují techniky kvantování a jak funguje pole neutrality,

• jakými metodami rozvíjet vědomí a co jsou to zákony vesmíru,
• jak harmonizovat energetický systém 7 i 12 čaker,

• co je to umění manifestace a jak naladit stav flow aj.

Více

BONUS SLOVA

MANIFESTACE

Toto je bonusový workbook, kde si ukážeme souvislosti, jak frekvence jazyka ovlivňuje manifestaci a to aby věci plynuly v lehkosti. V jaké vibraci hovoříme o své minulosti a budoucnosti ovlivňuje naši energii a taky realitu ve, které se nacházíme.

Slova manifestace část 1.png

• Součástí našeho programu jsou i dva mentoringy na ZOOM.

• Pokud chceš nastavit svůj záměr nebo máš nový produkt či službu, buduješ značku, děláš web a chceš ještě více vyladit frekvenci svého jazyka, kterým komunikuješ, potom se workbook bude hodit.

Více

O mentorce Christině seraphie

Chris a Tyna.jpg

posláním Christiny je umožnit druhým rozvíjet jejich potenciál ve více rovinách.. a to multidimenzionálně...

“Očekávej neočekávané, protože teď vibruješ v poli, kde se dějí magické náhody, které prostě nevymyslíš :-D.”

Chris je umělkyně a průvodkyně do světa vyšších vibrací. Její dynamická energie aktivuje pole možností, kde se dějí magické náhody, které nevymyslíš. K tomu ráda propojuje vědu s moudrostí východu a už 13 let cestuje a sdílí techniky seberozvoje v rámci své akademie Fractal People s.r.o., kde školí i celostní kouče.

Chris vytvořila tento seriál se svým alter egem dvojčetem Týnou, aby mohla zážitkovou a vtipnou formou vzdělávat o kvantování a manifestaci. Týna v tomto vzdělávacím seriálu hraje skeptika, kritika a člověka, co potřebuje důkazy o zákonech vesmíru a manifestaci.

V tomto seriálu je i příběh, který se brzy dozvíš. Hlavní je, že Chris učí Týnu různé techniky seberozvoje, ze kterých Týna čerpá převážně i pro rozvoj svého podnikání. Součástí tohoto netradičního kurzu plného příběhů a lekcí o zákonu rezonance je i zlatý workbook s know how o kvantování a manifestaci. Pojď tvořit své sny, držet záměr a nech se překvapit, jak se v tomto podpůrném prostoru s Chris a Týnou mohou věci dít i samy tak, že to nevymyslíš.

 

Toto studium se specializuje na celostní seberozvoj zejména ve 3 dimenzích (tělo, mysl, vědomí nebo energie) a je tu pro ty z vás, co chtějí vidět souvislosti mezi prostředím (i příběhy, které se kolem nás odehrávají) a naším nastavením mysli, fyzickým zdravím, vitální energií, rodovými tématy, úrovněmi vědomí a taky naší frekvencí, ve které vibrujeme. To, co vidíme venku je výsledkem naší vibrace a teď je čas to předávat dál, abychom mohli rozvíjet nejenom sebe, ale i naši společnost.

toto je příklad, jak může vzdělávací video s chris a týnou vypadat :).

  Toto je přesně pro mě, chci se registrovat.  

FLESHBACK DO MINULOSTI ANEB JAK TO CELÉ S CHRIS A JEJÍ CESTOU BYLO...

Bylo nebylo.... kdysi v magickém roce 2011, někde ve Valencii...  studovala a žila Christina Seraphie. V jeden prazvláštní den se právě ona doslova probudila do toho, že její myšlenky, které byly emotivně zabarvené zrychleně manifestují to, na co myslí. TO byl přesně den D, kdy našla smysl života v tom..

 

VĚDĚT VÍC..

 

Ten hlad po informacích a o tom, jestli je to náhoda nebo ne a jak to funguje...

To uvědomění, že je realita živá a reaguje na mou energii...

To zjištění, že její oblíbený svět kvantové fyziky, frekvencí a matematických grafů najednou dává smysl i v praktickém životě.... 

Ta důvěra co si společně můžeme vědomě tvořit, pokud se díváme skrze srdce...

SÍLA OTÁZEK JI VEDLA DÁL...

Když lidé mluvili o energiích, přišlo ji, že žijí mimo realitu :) ... Ale, co když je všechno jinak...? No, když hledáš, tak najdeš.. Proto ji cestu zkřížila nejdřív meditace, mindfulness a NLP.. Chtěla však sbírat know how za hranicemi země.... získat praxi a cestovat a učit ... Španělsko, Lotyšsko, Albánie, Makedonie, Chorvatsko, Itálie... Francie.. Thajsko, Malajsie, Singapore.. Bali... teď je to 14 zemí Evropy i Asie a lze vnímat, že při ohlédnutí zpět, je tu velká vděčnost za tisíce klientů a více jak 500 přednášek, ceremonií a koncertů.

VOLÁNÍ DUŠE A SMĚR BALI ...

Psal se rok 2017 a Chris se rozhodla následovat volání duše a odstěhovala se do malé vesnice na Bali, kde se stala léčitelkou místních obyvatel a pochopila, jak je důležité učit druhé nejenom meditace, koučovací techniky a rozvoj vědomí, ale i biohacking, psychosomatiku a práci s energií.

Bylo jasné, že je potřeba komplexní přístup ... chtělo to přinést lidem něco víc než seberozvoj. Chce to celostní systém .. Proto vytvořila vlastní systém multidimenzionálního seberozvoje, ze kterého vychází ve všech svých kurzech, školeních či při psaní hudebních textů :).

BUDOVÁNÍ VE HMOTĚ

Zkušenosti Chris následně dovedly k založení firmy Fractal People s.r.o. , kde s dalšími lektory vytváří služby a produkty pod registrovanou značkou Fractal®. K tomu ještě vytvořila projekt Andělé Bali, který podporuje místní rodiny z nejnižších kast tím, že jim dává práci a přispívá na studium jejich dětí, aby měly lepší život. V roce 2021 začala dokonce organizovat s místní rodinou zážitkové a transformační kurzy a část peněz je věnována zejména opět na studium.

 

Kromě toho teď Chris točí své první hudební album, tvoří digitální umění a svůj první seberozvojový deník. Protože miluje i herectví, rozhodla se udělat úplně nový kurz a to vtipnou formou se svým dvojčetem alter egem Týnou. Chris miluje tvorbu videí, které sama tvoří a všechny její workbooky tvořila též ze své kreativní flow energie.

Přidej se do tvořivé energie a pracuj se sebou 22 dní s Chris a Týnou, které ti nasdílí techniky z cest a inspirují tě růst různými směry a pořešit si i nějaká témata, aby věci mohly plynout :). Pokud tě zajímá zákon rezonance a know how kvantování, manifestace a stav flow a jak žít svůj potenciál  a rozvíjet své vědomí. Přidej se a registruj se právě teď. Kurz bude probíhat 22.8.-12.9.2024 :) formou e-mailing, FB skupina a ZOOM.

Pokud to s tebou rezonuje, registruj se nebo napiš !

bottom of page