top of page

Online výcvik celostních koučů a mentorů

Půlroční výcvik se skládá ze 4 stěžejních částí a probíhá zejména online s občasnými tréninky v Brně a to 1x za měsíc. Cílem je předat komplexní přístup pro mentory a kouče, které zajímá holistický přístup k seberozvoji.

 

Proto se výcvik skládá ze 4 modulů, mezi které patří nejenom techniky práce s myslí a emocemi, ale i biohacking, psychosomatika, základy výživy, rozvoj vědomí, jazyk manifestace, kvantování, energetický systém těla 7 a 12 čaker a taky meditační techniky apod.

CELOSTNÍ 7D KOUČINK

Soubor koučovacích, terapeutických a meditačních technik, které vychází z neuropsychologie. Systém pracuje se 7 dimenzemi celostního seberozvoje a ukazuje jak je vše propojeno s tělem, energií i prostředím. Naučíme se: 

Therapy Session

• jak změnit nastavení mysli, vyladit emoce a sabotážní programy,

• jak rozvíjet dovedností jako leadership, komunikace a kreativita,

• jak posilnit schopnost motivovat a inspirativně vést ostatní,

• jak prohloubit intuici, sebereflexi a sebepoznání.

Více

KVANTOVÁNÍ

a umění manifestace

Jedná se o kombinaci kvantové fyziky a moudrostí východu, kdy se podíváme na práci s elektromagnetickým polem. Naučíme se techniky manifestace a jak frekvence jazyka a myšlení ovlivňuje prostředí. Prozkoumáme:

Meditace na pláži

• jaké existují techniky kvantování a jak funguje pole neutrality,

• jakými metodami rozvíjet vědomí a co jsou to zákony vesmíru,
• jak harmonizovat energetický systém 7 i 12 čaker,

• co je to umění manifestace a jak naladit stav flow aj.

Více

BIOHACKING A PSYCHOSOMATIKA

Tyto metody a postupy vycházejí z vědeckého přístupu pro rozvoj potenciálu těla a jeho dlouhověkosti. Patří sem biohacking, základy výživy a psychosomatika (speciální modul věnujeme know how, jak transformovat alergie). Zde jsou základní cíle: 

dna-1903318_1280.jpg

• jak rozklíčovat příčinu onemocnění a vyladit zdraví,
• jak zlepšit fyzický výkon, regeneraci těla i spánek,
• jak zpomalit stárnutí a transformovat stres,

• jak zlepšit paměť, koncentraci a mentální výkonnost.

Více

PRAXE 30 H

a prokázání znalostí

Zkouška je písemná a skládá se ze čtyř částí, kde je potřeba prokázat znalosti ze všech uvedených modulů studia. Součástí je i  případové studie, kdy je cílem navrhnout postup, jak byste pracovali se třemi typy klientů.

Setkání s klienty

• Součástí je i praxe, která probíhá s Chris na osobním výcviku v Brně i na online výcviku na ZOOM. Další praxi je potřeba si zajistit a vést si písemný záznam a to včetně postupů a technik, které byly použity během spolupráce s klienty.

Více

O mentorce Christině seraphie

351468674_991463195360357_1641563329378086420_n_edited_edited_edited.jpg

Chris vytvořila nový systém celostního koučinku

Christina Seraphie cestovala po světě a studovala řadu odborníků na seberozvoj, ale mimo jiné tvoří své vlastní techniky a provede vás úplně celým kurzem, kde bude dohlížet na to, abyste vše pochopili a získali praxi.  Christina vám chce ukázat nové roviny, propojenost a taky hloubku seberozvoje a jejím posláním je vám předat funkční systém celostního seberozvoje, který vytvořila na základě své 13 leté praxe.

 

Toto studium se specializuje na rozvoj ve 3 dimenzích (tělo, mysl, vědomí) a je tu pro ty z vás, co chtějí vidět souvislosti mezi prostředím (i příběhy, které se kolem nás odehrávají) a naším nastavením mysli, fyzickým zdravím, vitální energií, rodovými tématy, úrovněmi vědomí a taky naší frekvencí, ve které vibrujeme. To, co vidíme venku je výsledkem naší vibrace a teď je čas to předávat dál, abychom mohli rozvíjet nejenom sebe, ale i naši společnost.

 

Chris studovala, cestovala a získala praxi ve 14 zemích Evropy i Asie a dnes má za sebou už tisíce klientů a 300 přednášek. V roce 2011 začínala jako mindsetová koučka a trenérka meditací ve Španělsku. Přednášela NLP v mnoha zemích Evropy a v roce 2017 se i léčitelkou na Bali, kde pochopila, jak je důležité učit druhé nejenom meditace, koučovací techniky a rozvoj vědomí, ale i biohacking, psychosomatiku a práci s energií. Bylo jasné, že je potřeba komplexní přístup a proto vytvořila vlastní systém seberozvoje, který učí.

 

Zkušenosti Chris dovedly k založení firmy Fractal People s.r.o. , kde s dalšími lektory vytváří služby a produkty pod značkou Fractal®. K tomu ještě vytvořila projekt Andělé Bali, který podporuje místní rodiny z nejnižších kast tím, že jim dává práci. V roce 2021 začala dokonce organizovat s místní rodinou zážitkové a transformační kurzy a část peněz je věnována zejména na studium jejich dětí. Kromě toho teď Chris točí své první hudební album, tvoří digitální umění a svůj první seberozvojový deník.

SEDMI DIMENZIONÁLNÍ KOUČINK BYL VYTVOŘEN NA ZÁKLADĚ PRAXE CHRISTINY, KTERÁ ZJISTILA, ŽE NESTAČÍ PRACOVAT POUZE S MENTÁLNÍ ÚROVNÍ A ROZHODLA SE VYTVOŘIT NOVÝ SYSTÉM, KTERÝ SHRNUJE VÝZVY KLIENTŮ Z JEJÍ PRAXE A UKAZUJE ROVINU FYZICKOU, MENTÁLNÍ, EMOČNÍ, ENERGETICKOU A MIMO TO ZOHLEDŇUJE I PROSTŘEDÍ, KDE SE KLIENT NACHÁZÍ.

 

ZÁROVEŇ JE POTŘEBA KLIENTOVI VYSVĚTLIT, JAK FUNGUJÍ FÁZE VĚDOMÍ, ABY MĚL MOTIVACI A CHUŤ NA SOBĚ PRACOVAT A ROZVÍJET SE. PROTO POKUD VÁS TOTO TÉMA ZAJÍMÁ, MRKNĚTE NA NÁSLEDUJÍCÍ VIDEO O 4 FÁZECH VĚDOMÍ A BRZY VÁS INFORMUJEME O PRVNÍM VYSÍLÁNÍ A NÁBORU PRO ROK 2024.

Ke klientovi je potřeba přistupovat i dle jednotlivých fází vědomí (viz video). 

bottom of page