top of page

Online výcvik celostních koučů a mentorů

Celostní výcvik se skládá ze 4 stěžejních částí. První je CELOSTNÍ 7 DIMENZIONÁLNÍ KOUČINK a MENTORING, který propojuje roviny fyzické tělo, mindset (mentální programy, emoce, stínové já), rozvoj vědomí, práci s energií a to včetně čakrového systému. Druhý je BIOHACKING a třetí je KVANTOVÁNÍ, ENERGETICKÝ SYSTÉM TĚLA, SOUND HEALING A SKUPINOVÉ CEREMONIE. Kurzem vás provádí Christina Seraphie a organizuje i online mentoring a setkávání s dalšími budoucími kouči. Studium probíhá teď aktuálně na Facebooku a také v NAŠÍ CHYSTANÉ AKADEMII.

CELOSTNÍ 7D KOUČINK

Soubor koučovacích a terapeutických metod, meditačních technik aj. Zde vycházíme z neuropsychologie a neurolingvistiky. Systém, který studujeme pracuje se 7 rovinami celostního koučinku, kde se rychle zorientujeme v problematice klienta a učíme zejména jak: 

Therapy Session

• změnit nastavení mysli a kontrolovat emoce,
• odstranit sabotážní programy a dojít do cíle,
• vyladit svá slova a lépe komunikovat. 

Více

KVANTOVÁNÍ

Jedná se o know how vycházející z kvantové fyziky v kombinaci s prastarými metodami našich předků, kde je záměrem: 

Meditace na pláži

• rozvoj vědomí a pochopení zákonů vesmíru,
• harmonizace energetického systému,
• kvantování a základy šamanismu.

Více

BIOHACKING A PSYCHOSOMATIKA

Jsou postupy vycházející z vědeckého přístupu pro rozvoj potenciálu těla a jeho dlouhověkosti, kde propojujeme mentální a fyzickou rovinu s rovinou energetickou. Patří sem biohacking, základy výživy a psychosomatika (speciální modul věnujeme alergiím). Zde jsou tři základní cíle: 

dna-1903318_1280.jpg

• dlouhodobé zdraví a hacknutí onemocnění,
• lepší fyzický výkon a výsledky ve sportu,
• zpomalení stárnutí a ochrana buněk. 

Více

PRAXE 30 H

Zkouška je písemná a mimo to obdržíte i případovou studii, kdy sepíšete postup, jak byste s klientem pracovali.

Setkání s klienty

• Součástí je i praxe, která probíhá osobně s Chris Seraphie na osobním či online výcviku.

• Další praxi je potřeba zajistit s přáteli a vést si deník s případy, které se řešily.

Více

O Chris Seraphie a Celostním Koučinku

351468674_991463195360357_1641563329378086420_n_edited_edited_edited.jpg

Christina Seraphie vytvořila nový systém celostního koučinku

Christina Seraphie cestovala po světě a studovala řadu odborníků na celostní seberozvoj, ale mimo jiné tvoří své vlastní techniky a provede vás úplně celým kurzem, kde bude dohlížet na to, abyste vše pochopili a získali praxi.  Christina vám chce ukázat nové roviny, propojenost a taky hloubku seberozvoje a jejím posláním je vám předat funkční systém celostního seberozvoje, který vytvořila na základě své 12 leté praxe.  Toto studium se specializuje na rozvoj ve 3 dimenzích (tělo, mysl, vědomí)  a je tu pro ty z vás, co chtějí vidět souvislosti mezi prostředím, které je kolem nás a naším nastavením mysli, fyzickým zdravím, vitální energií a rodovými tématy, úrovněmi vědomí a taky naší frekvencí, ve které vibrujeme. To, co vidíme venku je výsledkem naší vibrace a teď je čas to učit i naše klienty.

 

Studovala, cestovala a získala praxi ve 14 zemích Evropy i Asie a dnes má za sebou už tisíce klientů a 300 přednášek. Stala se šamankou na Bali, kde pochopila, jak je důležité učit druhé nejenom NLP koučink a biohacking, ale i práci s energií (kvantování).

 

Proto založila firmu Fractal People s.r.o. a s týmem lektorů vytváří služby a produkty pod značkou Fractal®. Na Bali založila projekt Andělé Bali, kde organizuje s místní rodinou zážitkové a transformační kurzy.

SEDMI DIMENZIONÁLNÍ KOUČINK BYL VYTVOŘEN NA ZÁKLADĚ PRAXE CHRISTINY, KTERÁ ZJISTILA, ŽE NESTAČÍ PRACOVAT POUZE S MENTÁLNÍ ÚROVNÍ A ROZHODLA SE VYTVOŘIT NOVÝ SYSTÉM, KTERÝ SHRNUJE VÝZVY KLIENTŮ A UKAZUJE ROVINU FYZICKOU, MENTÁLNÍ, EMOČNÍ, ENERGETICKOU A ZÁROVEŇ ZOHLEDŇUJE PROSTŘEDÍ, KDE SE KLIENT NACHÁZÍ. ZÁROVEŇ JE POTŘEBA VYSVĚTLIT KLIENTOVI, JAK FUNGUJÍ 4 FÁZE VĚDOMÍ, ABY MĚL MOTIVACI A CHUŤ NA SOBĚ PRACOVAT A ROZVÍJET SE. PROTO POKUD VÁS TOTO TÉMA ZAJÍMÁ, MRKNĚTE NA NÁSLEDUJÍCÍ VIDEO O 4 FÁZECH VĚDOMÍ A BRZY VÁS INFORMUJEME O PRVNÍM VYSÍLÁNÍ A NÁBORU PRO ROK 2024.

Info o kurzu a záznam z živého vysílání již brzy

bottom of page